Zajímavosti

Zlaté mince ČNB levněji než investiční zlato

ZLATÁ BULA SICILSKÁ (na zlate-mince.cz levněji než Vídeňský filharmonik)

Nová zlatá mince 1 Oz od České národní banky.

Mince s nominální hodnotou 10000 Kč o váze jedné unce vychází poprvé po 13ti letech. Naposledy to byla v roce 1999 mezinárodně oceněná nejkrásnější zlatá mince na světě, Nové Město pražské od akademického sochaře Vladimíra Oppla.

Jen pár dnů zbývá do její emise a řada prodejců již hlásí vyprodané skladové zásoby.
Počet vydaných kusů je totiž limitován.

Řada prodejců minci nabízí v ceně 38000 až 39000 Kč. U nás vás bude stát o 10 procent levněji. Nakupujte proto u nás. Získejte mince výhodněji, vydělejte víc. Zvětší se váš zisk při budoucím prodeji mince.

Minci v provedení proof Vám nabízíme za 35468 Kč. Minci v provedení b.k. potom za pouhých 35064 Kč. Nákup těchto mincí vydaných v omezeném nákladu tak vyjde o 1500 Kč levněji než koupě investiční mince Vídeňský filharmonik, který se sktuálně prodává za 36497 Kč.

Zlatou bulu si můžete objednat na http://www.zlate-mince.cz/CRZ_Zlata_Bula_Sicilska.htm

ČESKÁ MINCOVNA INFORMUJE

Upozornění pro majitele oběhových sad mincí.
Informace pro sběratele, kteří si zakoupili Sadu oběžných mincí ročníku 2011 v kvalitě proof v koženém přebalu.

Zjistili jsme, že po několika měsících od vyrobení vykazuje část těchto sad částečné zčernání stříbrného žetonu a v některých případech také ztmavnutí měděných okrajů mincí nominálů 10 a 50 Kč. Po analýze možných příčin bylo prokázáno pochybení zahraničního dodavatele obalů. V některých dodávkách byl použit materiál, který způsobil změnu odstínu stříbra a mědi.

Protože nám jde o zachování hodnoty často léta budovaných sbírek našich zákazníků, nabízíme všem klientům, kteří najdou na své sadě oběžných mincí uvedené závady, bezplatnou opravu a výměnu zabarvených mincí a žetonu. Od České národní banky jsme získali mimořádné smluvní povolení k náhradní ražbě zbarvených mincí ročníku 2011.

Jak postupovat:

Pokud vlastníte uvedenou Sadu oběžných mincí proof 2011 a obsažené mince nebo stříbrný žeton vykazují změnu barevného odstínu, Česká mincovna Vám provede bezplatnou výměnu.

Máte několik možností, jak Sadu k výměně předat:
– Osobně Sadu předat v některé z prodejen České mincovny, kde Vám bude Sada vyměněna za novou, nebo bude nová Sada zaslána bezplatně na Vaši adresu
– Vrátit Sadu prodejci, od kterého jste ji zakoupili a který Vám výměnu zajistí
– Zaslat Sadu poštou na adresu sídla České mincovny, nová Sada bude zaslána bezplatně zpět na Vaši adresu.

Při předání k výměně v rámci této mimořádné akce není vyžadován žádný doklad o nákupu uvedené Sady mincí. Česká mincovna se touto cestou omlouvá svým zákazníkům za způsobené nepříjemnosti. Zároveň věříme, že náš otevřený přístup k řešení tohoto problému nám pomůže udržet důvěru a podporu našich zákazníků do budoucna.

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU (na zlate-mince.cz levněji než Vídeňský filharmonik 1/2 Oz)

Další zlatá mince 1 Oz od České národní banky za cenu výhodnější než investiční zlato…

Minci v provedení b.k. prodáváme za pouhých 17800 Kč. Nákup těchto mincí vydaných v omezeném nákladu tak vyjde téměř o 700 Kč levněji než koupě investiční mince Vídeňský filharmonik 1/2 Oz, který se sktuálně prodává za 18477 Kč.

Jedná se přitom o mince plně srovnatelné co do ryzosti i co do hmotnosti zlata v nich obsaženého. Ve prospěch české mince však hovoří fakt že její náklad byl omezený a u většiny prodejců je již vyprodaná.

Minci si můžete objednat na http://www.zlate-mince.cz/CRZ_Most_Namest_Oslavou.htm

INFORMACE O DISTRIBUCI ČESKÝCH MINCÍ NYNÍ NAJDETE I NA FACEBOOKU !

FACEBOOK.COM/ZLATEMINCE

One Comment

  1. Bože to je ale reklamní bulšit… Nemá to hlavu ani patu.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..