Články

Navštivte naši pražskou prodejnu

Od čtvrtka 3. 12. 2020 se otevírá pražská prodejna České mincovny. Její provoz se bude řídit platnými vládními nařízeními – všechny zákazníky prosíme o jejich dodržování.

Na prosinec připadá poslední emise aktuálního pětiletého cyklu ČNB – stříbrné dvousetkoruny věnované Adolfu Loosovi. Pro každého, kdo si u nás minci objednal a zvolil vyzvednutí v Praze, ji budeme mít včas připravenou.

Hledáte hodnotný a originální vánoční dárek, který bude jediným originálem na světě? Vyberte si osobně u nás v Praze pamětní medaili a nechte si na ni přímo v prodejně vyrýt věnování! Stříbrnou medaili s personifikací pro Vás budeme mít hotovou do druhého dne.
A co prodejny v Brně a Jablonci?
Prodejny České mincovny v Brně a Jablonci nad Nisou pro Vás renovujeme, a tak zůstanou uzavřené až do konce tohoto roku. Rádi Vás přivítáme v novém roce v nových prodejnách hned začátkem příštího roku.

Pokud jste si u nás objednali stříbrnou dvousetkorunu s Adolfem Loosem a zvolili jste vyzvednutí v Brně nebo Jablonci, Vaše objednávka bude připravena až v roce 2021. Do té doby Vám po předchozí domluvě můžeme nabídnout alternativní místo osobního vyzvednutí v Jablonci nad Nisou.

Nezapomeňte, že brněnští i jablonečtí prodejci jsou Vám stále k dispozici prostřednictvím přímých telefonických kontaktů.
E-shop je tu pro Vás
Nakupujete na našem e-shopu a necháváte výběr dárků pod stromeček na poslední chvíli? Všechny objednávky, které budou splňovat následující podmínky, Vám doručíme do Štědrého dne:objednávka bude vytvořena nejpozději 10. 12. 2020, do 12:00 hodinobjednané produkty budou v době objednávky označeny dostupností „Skladem“jako způsob úhrady bude zvolena dobírka nebo platba kartou on-line
Pokud u nás nakoupíte zboží v ceně nad 2500 Kč, nezaplatíte za poštovné ani korunu!
Česká mincovna

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..