Stříbrné mince a medaile

Národní Pokladnice daruje svému 150.000 zákazníkovi hodnotnou kolekci medailí Život Karla IV. v hodnotě 25 000 Kč

V posledních dnech panuje v Národní Pokladnici napětí. Všichni zaměstnanci netrpělivě čekají, který zákazník bude jubilejním 150 000. Ředitel Luboš Krčil tvrdí, že Národní Pokladnice vykouzlí úsměch na rtech spokojenému sběrateli již velmi brzy. Zatím však o novém šťastlivci jasno není a může se jím stát každý z Vás!

Právě pro 150 000. šťastlivce je připraven dárek. „ Přesto, že v nabídce Národní Pokladnice jsou tisíce krásných a exkluzivních produktů, měli jsme při výběru dárku pro našeho jubilanta od počátku jasno. Rok 2016 se odehrává ve znamení našeho největšího panovníka Karla IV., protože právě letos uplyne neuvěřitelných 700 let o jeho narození“, prozradil Luboš Krčil.

Karel_IV_revers

Karel_IV

Na zatím neznámého šťastlivce čeká kolekce 12 stříbrných medailí zušlechtěných ryzím zlatem v celkové hodnotě více než 25 000 Kč, zachycující pestrý život Karla IV., jeho zásluhy, úspěchy a životní zlomy. Každá z medailí byla vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě dle návrhu jednoho z našich nejváženějších medailérů – akademického sochaře Vladimíra Oppla. Ke každé unikátní medaili je navíc přiložen Certifikát autentičnosti a list, přibližující motiv vyražený na medaili.

Důvodů proč byla jako dar vybrána zrovna tato kolekce, je však mnohem víc. „ Národní Pokladnice pracuje velmi individuálně. Produkty pro naše zákazníky vybíráme dle jejich vkusu, koníčků a zálib a mnohých dalších kritérií.  Naše zákazníky známe a zakládáme si na oboustranné důvěře. Vybrat produkt pro neznámého zákazníka byl proto úkolem tak trochu nestandardním. Věříme však, že kombinací elegantního stříbra, vyhledávaného zlata a největšího Čecha se trefíme do vkusu našeho jubilejního zákazníka“, dodává Luboš Krčil.

Kdo se stane majitelem stříbrné kolekce Život Karla IV. zatím jasné není. Jisté je pouze to, že hrdým novým šťastným majitelem této kolekce může být kdokoli, kdo si brzy vybere z nabídky Národní Pokladnice.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..