určení mincí

Zde prosím vložte Váš dotaz týkající se mincí. Uveďte materiál, průměr popř. váhu mince, kterou chcete zde určit. Přiložte prosím rovněž fotografii mince z obou stran.
přemysl
Stálý člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03 květen 2014, 23:17

určení mincí

Nový příspěvek od přemysl »

IMAG0557.jpg
Dobrý večer mohl by mi nekdo pomoci s určením těchto mincía odhadnout prodejní hodnota ?zdědil sem jich více postupně přidám foto všech a rad bych popřipadě prodal jestli maji nejakou hodnotu.děkuji všem za odpoved.
Přílohy
IMAG0556.jpg
Uživatelský avatar
mixersmrk
Site Admin
Příspěvky: 817
Registrován: 17 červen 2010, 21:39

Re: určení mincí

Nový příspěvek od mixersmrk »

Dobrý den,
jedná se o 1 Frank, president Louis Napoleon Bonaparte, rok 1852, mincovna Paříž, cena kolem 1000 korun.

S pozdravem admin mixersmrk
přemysl
Stálý člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03 květen 2014, 23:17

Re: určení mincí

Nový příspěvek od přemysl »

moc děkuju za odpověd a za ochotu .zdědil jsem sbírku mincí a byl jsem sní v praze v numizmatice aurea a musim řict že sem byl z chovaní prodavajiciho otraven mince si prohlídnul a konstatoval cenu 10000 kč a že kvalita je strašná a kdyz sem se zeptal zda by mi mohl řict ktere mince maji aspon cenu tak sem byl odbyt větou to vam řict nemohu .tak sem si vzal mince a odjel domů .jedná se o ohodnoceni mincí v množství asi 200 kusů jsou tam nejaké americke ,anglické , antické, atd .timto se chci zeptat zda by se nenasel nekdo s kym bych se mohl sejit a on by se na mince podival samozřejmě to nechci zadarmo rad nekomu zaplatim naky poplatek .děkuji mnohokrat.
Uživatelský avatar
mixersmrk
Site Admin
Příspěvky: 817
Registrován: 17 červen 2010, 21:39

Re: určení mincí

Nový příspěvek od mixersmrk »

Dobrý den,
mohl bych se Vám to podívat a ceny Vám vyhledat. Studuji v Praze, tak se stačí domluvit.
S pozdravem admin mixersmrk
Uživatelský avatar
citronek
Odborník
Příspěvky: 81
Registrován: 24 květen 2011, 18:23

Re: určení mincí

Nový příspěvek od citronek »

mohu poprosit fotky antických mincí a popř. pokud tam jsou z Českého území. tomaspesek70@seznam.cz

Děkuji
přemysl
Stálý člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03 květen 2014, 23:17

Re: určení mincí

Nový příspěvek od přemysl »

dobrý den moc děkuji za odpověd admin .bylo by možne se sejit tento týden v praze nejlepe nak po 16:00 hod .ja sem z poděbrad takže bych prijel do prahy a tam by jsme se někde sešli záleží na vas kdy se vam to bude hodit.Me tel je 601393459 .děkuji za odpověd.
Uživatelský avatar
mixersmrk
Site Admin
Příspěvky: 817
Registrován: 17 červen 2010, 21:39

Re: určení mincí

Nový příspěvek od mixersmrk »

Dobrý den,
já to tento týden už nestihám. Tedy až příští týden jedině .

S pozdravem admin mixersmrk
přemysl
Stálý člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03 květen 2014, 23:17

Re: určení mincí

Nový příspěvek od přemysl »

nevadí tak kdyby se vám to přibližně hodilo příští týden který den ? mohu vás poprosit o číslo aby jsme se dohodnuli přes telefon.me tel je 601393459.děkuji mnohokrat.jestě přikladám foto takové mrnavé mince co jsem vyndal z alba mincí zaujala mě svou velikostí cca 1cm rok 1855 india.
Přílohy
IMAG0628.jpg
IMAG0627.jpg
IMAG0626.jpg
Uživatelský avatar
mixersmrk
Site Admin
Příspěvky: 817
Registrován: 17 červen 2010, 21:39

Re: určení mincí

Nový příspěvek od mixersmrk »

Dobrý den,
takže určitě můžu v pondělí zhruba od 16:00 .


mince je 14/20 guldenu, Nizozemská Indie, rok 1855, měla by mít 13mm, vážit 0,61gramu .720 stříbra, cena v tomto stavu do 100 korun.

S pozdravem admin mixersmrk
Uživatelský avatar
mixersmrk
Site Admin
Příspěvky: 817
Registrován: 17 červen 2010, 21:39

Re: určení mincí

Nový příspěvek od mixersmrk »

poslal sem Vám email
Odpovědět